Zapraszamy wykonawców instalacji z tworzyw sztucznych do skorzystania z wynajmu profesjonalnego sprzętu do zgrzewania rur i kształtek z polietylenu (PE) oraz polipropylenu (PP-H). W ofercie posiadamy także urządzenie do cięcia i fazowania rur Exact PipeCut P400.

Skontaktuj się:

22 765 65 13

Zgrzewanie rur

Zgrzewarka elektrooporowa Iplast 60

Zgrzewarka elektrooporowa Iplast 60

Do zgrzewania rur i kształtek z PE.

Urządzenie posiada skaner kodów kreskowych ISO13950. Informacje o wykonanych zgrzewach zapisywane są w pamięci wewnętrznej, raport można skopiować na dysk zewnętrzny poprzez port USB. Możliwość dokupienia modułu GPS, który rejestruje współrzędne zgrzewów.

Spełnia wymogi ISO12176-2-3-4, ECE1, UNI10566.

Zgrzewarka doczołowa ZHCN-CNC

Do zgrzewania rur i kształtek z PE oraz PP-H.

Posiada system aktywnego pomiaru położenia rury, który pozwala na precyzyjną kontrolę nad procesem. Układ sterujący automatycznie reaguje na zmiany położenia rury na bieżąco i odpowiednio reguluje wartości wymaganych sił docisku czy też sterowania odjazdem i dojazdem rury.

Zgrzewarka rejestruje 4000 zgrzewów. Zapisane zgrzewy można zgrać na nośnik zewnętrzny i wydrukować w programie do przygotowania protokołów dołączonym do zgrzewarki.

Zgrzewarka polifuzyjna zpen75

Zgrzewarka polifuzyjna ZPEN 75

Do zgrzewania rur i kształtek z PE oraz PP-H.

Zgrzewarka wyposażona w mikroprocesorowy układ pomiaru i regulacji temperatury w zakresie 180 C – 280 C (+-1%), platynowy czujnik temperatury, kompensacja wartości temperatury mierzonej matrycy grzejnej. Odczyt aktualnej temperatury na wyświetlaczu cyfrowym wbudowanym w rękojeść, sterowanie odbywa się przez klawiaturę na panelu sterującym.

Dodatkowo urządzenie posiada wymienne matryce grzejne, śruby do mocowania kształtek, stojak z przedłużką, klucz do kształtek, metalowa skrzynka transportowa, timer wbudowany w rękojeść.

Cięcie i fazowanie rur

Urządzenie do cięcia i fazowania rur Exact P400

Urządzenie Exact P400 przeznaczone do ciecia i ukosowania rur z tworzyw sztucznych. Ukosowanie pod kątem 15 stopni. Zakres cięcia rur – 100-400 mm. Maksymalna grubość ścianki rury: 25 cięcie, 22 cięcie i ukosowanie mm